Błażej Brzeźny

Sketchy Week | 01

Witam wszystkich!

Dzisiaj startuję z nowym cotygodniowym formatem!

Ostatnimi czasy dużo szkicuję i postanowiłem co tydzień w okolicach środy przygotowywać dla was zestaw najlepszych szkiców z minionych siedmiu dni. Będzie to dla mnie dodatkową motywacją, żeby regularnie uskuteczniać szkicownictwo a dla was może być miłym przerywnikiem w ciągu aktywnego tygodnia.

Jest też oczywiście szansa że po zobaczeniu tego zestawu będziecie zwijali się ze śmiechu i w końcu zginiecie w męczarniach, ale mam nadzieję, że z każdym kolejnym tygodniem zestawy będą prezentowały coraz wyższą jakość.

I że liczba zgonów per artykuł będzie coraz niższa.

Nim tak się jednak stanie, zapraszam na premierowy Sketchy Week! Nosferatu już poznaliście przy okazji artykułu o Inklingu, ale tutaj uzupełniony jest o kilka innych mniej lub bardziej rozpoznawalnych typów.

Swoją drogą pierwszy Potwór Cotygodniowy również miał swoją premierę jedenastego dnia miesiąca. Przypadek?

Miłego dnia!

Od jakiegoś czasu robię to, co lubię, dumnie nazywając to pracą. Jestem dobrze zorganizowany i bardzo nie lubię gdy ktoś wprowadza chaos do mojego ułożonego świata. Zdarza mi się komponować muzykę, zwłaszcza gitarową. Pisuję również wiersze, ale głównie jesienią. Mam wiele ambitnych planów. Wszystkie realizuję.

0 Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *