Błażej Brzeźny

Potwór Cotygodniowy | 36

Oj, spędziłem więcej czasu nad zastanawianiem się nad kolorystyką, niż mogłoby się wydawać. Na pierwszy rzut oka prościzna, ale jak powszechnie wiadomo, mam niemały problem z doborem kolorów – zdecydowanie nie jest to moją mocną stroną. Dzisiejszy potwór jest ostatnim nawiązaniem do emitowanego dzisiaj pierwszego odcinka drugiej połowy sezonu siódmego The Walking Dead. Pierwotnie chciałem pójść w bardziej realistycznie wyglądającą postać, ale po kilku szkicach stwierdziłem, że taki zombiak będzie znacznie lepszy. I chyba jest.

Nieszczególnie straszny i nieszczególnie nawiązujący do wizji Kirkmana, ale co tam, w końcu to mój blog i mój zombiak.Mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie mniej pracowity, bo powoli tracę siły.
Do piątku!

Od jakiegoś czasu robię to, co lubię, dumnie nazywając to pracą. Jestem dobrze zorganizowany i bardzo nie lubię gdy ktoś wprowadza chaos do mojego ułożonego świata. Zdarza mi się komponować muzykę, zwłaszcza gitarową. Pisuję również wiersze, ale głównie jesienią. Mam wiele ambitnych planów. Wszystkie realizuję.

0 Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *